Kremowe mydło z masłem shea i sznurkiem Patchouli
Opis
Soapyard Patchouli soap – kremowe mydło na sznurku o kwiatowym zapachu paczuli
Odkryj jedno z najbardziej uwielbianych mydeł z naszej serii „fioletowej” – Soapyard Patchouli soap-on-a-rope. To eleganckie, ręcznie robione mydło o intensywnym, kwiatowo-paczulowym zapachu otula zmysły i sprawia, że każda kąpiel zamienia się w rytuał relaksu. Wzbogacone organicznym masłem shea, nawilża i pielęgnuje nawet suchą skórę.
W zestawie znajdziesz: mydło na sznurku, stylową mydelniczkę oraz praktyczny woreczek – wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji w naturalnym stylu.
Naturalny skład i działanie:
-
Organiczne masło shea – dogłębnie nawilża, odżywia i chroni skórę.
-
Formuła na bazie olejów roślinnych – bez tłuszczów zwierzęcych, parabenów i syntetycznych substancji zapachowych.
-
Wegańskie i cruelty-free – nie testowane na zwierzętach, bez GMO.
Praktyczne i estetyczne rozwiązanie:
-
Może być używane jako mydło na sznurku lub jako klasyczna kostka w mydelniczce.
-
Otwór w środku pozwala zawiesić mydło, co przedłuża jego trwałość i zapewnia higieniczne przechowywanie.
-
Kolorowy, ręcznie zapieczętowany sznurek z paracordu (opcjonalny) jest wymienny i wielokrotnego użytku.
Wyjątkowa jakość i trwałość:
-
Potrójnie mielone (triple-milled) – twarde, wydajne mydło, które nie rozmięka.
-
Wytwarzane ręcznie w Prowansji (Francja) przez lokalnych rzemieślników, według tradycyjnej południowofrancuskiej receptury.
Idealne na prezent i do codziennego użytku:
-
Dostępne w wersji „gotowej na prezent” – w puszce podróżnej, z bawełnianym woreczkiem.
-
Idealne do łazienki, kuchni, pod prysznic czy do gospodarczego zlewu.
Składniki (INCI):
sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua, parfum, palm kernel acid, sodium chloride, glycerin, butyrospermum parkii (shea) butter*, tetrasodium EDTA, tetrasodium etidronate, linalool, limonene, CI 51319, CI 12490, sodium laureth sulfate, o-phenylphenol
*organiczny/bio
Specyfikacja produktu:
-
Waga netto: 140 g
-
Forma: mydło w kostce
- Zapach: paczula – bogaty, kwiatowo-ziemisty aromat
-
Kraj produkcji: Francja
-
Zalecenia: unikać kontaktu z oczami
-
Do codziennego użytku – odpowiednie dla wszystkich typów skóry
Wyprodukowana we Francji.
Dr Cichobieg zamieszcza wyłącznie zweryfikowane opinie Klientów. Po moderacji publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.