Francuskie mydło na sznurku Cherry

Wysyłka w: 24 h
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

produkt niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Soapyard Cherry soap-on-a-rope – francuskie mydło wiśniowe na sznurku 140g

Poznaj Soapyard Cherry soap-on-a-rope – orzeźwiające, ręcznie wytwarzane mydło w kostce o soczystym, owocowym zapachu wiśni. To wyjątkowe mydło na sznurku zostało stworzone w tradycyjny sposób przez rzemieślników z południa Francji, w sercu Prowansji, nieopodal Marsylii.

W zestawie znajdziesz: mydło na sznurku, stylową mydelniczkę oraz praktyczny woreczek – wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji w naturalnym stylu.  

 

Naturalny skład i tradycyjna receptura

Kostka powstała na bazie roślinnych olejów oraz organicznego masła shea, znanego ze swoich właściwości nawilżających i ochronnych. Dzięki potrójnemu mieleniu mydło jest wyjątkowo twarde i wydajne – nie rozmięka, nie paprze się i starcza na długo.

Trzy sposoby użycia: jak Ci wygodnie

Dzięki centralnemu otworowi i poręcznej linie z trwałego paracordu (kolor dobierany losowo), mydło można:

  • zawiesić na sznurku – idealne do prysznica,

  • lub po prostu używać jak klasycznej kostki w mydelniczce.

Sznurek można łatwo wymieniać i ponownie wykorzystać – również z inną kostką mydła.

 

Świetny pomysł na prezent

To mydło nie tylko pięknie pachnie, ale i świetnie wygląda!  

 

Dlaczego warto wybrać Soapyard Cherry Soap?

  • 100% baz roślinnych – bez tłuszczów zwierzęcych

  • Bez parabenów i syntetycznych zapachów

  • Bez GMO

  • Cruelty-free – nietestowane na zwierzętach

  • Odpowiednie dla wegan

  • Produkowane ręcznie we Francji

  • Wydajne i trwałe – potrójnie mielone

 

Składniki (INCI):

sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua (woda), parfum (zapach), palm kernel acid, sodium chloride, glycerin, butyrospermum parkii (shea butter)*, tetrasodium EDTA, tetrasodium etidronate, CI 12490

*organiczny/bio

 

Specyfikacja produktu:

  • Waga netto: 140 g

  • Forma: mydło w kostce

  • Zapach: wiśnia
  • Kraj produkcji: Francja

  • Zalecenia: unikać kontaktu z oczami

  • Do codziennego użytku – odpowiednie dla wszystkich typów skóry

 

Soapyard Cherry Soap-on-a-Rope to nie tylko produkt codziennego użytku – to również wyjątkowy dodatek do łazienki i świetny pomysł na prezent. Spraw sobie lub bliskim odrobinę francuskiego luksusu każdego dnia! 

Wyprodukowana we Francji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Dr Cichobieg zamieszcza wyłącznie zweryfikowane opinie Klientów. Po moderacji publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium