Dostawa

Zamówienia realizujemy na bieżąco. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 6 dni roboczych, jednak każdorazowo określamy go na karcie konkretnego produktu. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. 

Poinformujemy Cię mailem jak tylko spakujemy Twoją paczkę oraz kiedy przekażemy ją do DPD/inPostu lub Paczkomatu - wtedy otrzymasz od nas numer listu przewozowego i będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę. 

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka?

Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

Koszty wysyłki na terenie kraju:

Paczkomat 24/7– 16,00 zł (wartość zamówienia do 299,00 zł)

Paczkomat 24/7 - 0,00 zł (wartość zamówienia od 299,00 zł)

Paczkomat za pobraniem 24/7 – 23,00 zł

Kurier InPost/DPD - 16,00 zł (wartość zamówienia do 299,00 zł)

Kurier InPost/DPD - 0,00 zł (wartość zamówienia od 299,00 zł)

Kurier InPost/DPD za pobraniem - 23,00 zł

DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATU LUB KURIEREM INPOST/DPD OD 299 zł.

 

 

Koszt wysyłki poza granicę kraju:

DPD- Europa - 60,00 zł

 

Dodatkowo koszty dostawy każdorazowo zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

Kurierzy dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku. Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej, a następnie wraca do nas.

W przypadku, gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia należy odmówić jej przyjęcia i sporządzić protokół szkody wraz z kurierem i poinformować niezwłocznie Sprzedającego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium