The Organs to prywatna pracownia, w której ręcznie produkowane są słodkie i legalne pluszowe narządy wypełnione miłością oraz masą pozytywnych emocji. To pluszowa alternatywa na poznanie naszego organizmu, przy okazji fantastyczne narzędzie do nauki, zwłaszcza dla dzieci. Dzięki temu w ciekawy sposób możesz wyjaśnić jak zbudowany jest człowiek. Edukacja poprzez zabawę!

Zastanawiasz się dlaczego narządy mają różne minki? To proste! Ty tak samo masz różny nastrój, jesteś wesoły, rozdrażniony, albo czasem chory - tak samo czują się narządy. Twoja wątroba czasem potrzebuje odpoczynku, a czasem ją denerwujesz swoimi wyborami - teraz masz szansę spotkać ją oko w oko. 

Postawiliśmy na handmade, ponieważ organizm każdego z nas jest inny. Dzięki temu masz pewność, że Twój pluszowy narząd będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie znajdziesz drugiego takiego samego na świecie!

The Organs również edukuje w zakresie zdrowia oraz promuje pozytywne postawy, ponieważ zdrowie mamy jedno i nie da się go zastąpić.

The Organs

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium