Black Friday w DrCichobieg
Black Friday w DrCichobieg

Black Friday w DrCichobieg

Black Friday to wielkie święto zakupów i wyprzedaży, które robi się coraz bardziej popularne także w Polsce. Black Friday czyli Czarny Piątek tradycyjnie obchodzi się w piątek po Dniu Dziękczynienia. Dzień zakupów, często przedłużany na cały weekend, jest mocno praktykowany przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Dzień ten uznawany jest za początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Od XXI wieku zwyczaj zakupowego szaleństwa jest coraz powszechniej propagowany w innych krajach. Konsumenci z całego świata szturmują sklepy stacjonarne oraz przeczesują sklepy internetowe w poszukiwaniu wyjątkowych okazji.

Dlaczego Czarny Piątek jest czarny?

Nazwa święta ma podłoże historyczne. Po raz pierwszy nazwa Czarny Piątek została użyta w mediach w 1981 roku, kiedy to po dość dużym kryzysie gospodarczym w latach siedemdziesiątych, w Stanach Zjednoczonych oraz rekordowej inflacji , sprzedawcy po raz pierwszy od dłuższego czasu zanotowali zysk ze sprzedaży. W czasach, kiedy korzystano tylko z pióra i papieru, księgowi, którzy prowadzili rachunki firmy, zapisywali ewentualne straty na czerwono, zysk natomiast na czarno.  Jest jeszcze inna mniej chlubna teoria, która głosi, że termin Black Friday wymyślił departament policji miasta Filadelfia, który w ten sposób opisywał chaos panujący tego dnia na drogach i przed sklepami. Konsekwencją trudnej do opanowania sytuacji  były między innymi liczne wypadki samochodowe, kradzieże i akty agresji.

Największe promocje w tym roku w DrCichobieg

Jeśli od dawna zastanawiasz się nad zakupem naszych kultowych chodaków medycznych lub najwyższej jakości odzieży medycznej, to jest to najlepszy moment. Tylko od dzisiaj do 28.11.2021 roku wszystkie produkty dostępne na stronie www.drcichobieg.pl są objęte wyjątkowymi promocjami. Kup niezwykle wygodne obuwie medyczne i zbuduj przyjazny wizerunek dzięki jednemu z naszych wesołych printów. Posiadamy szeroki wybór atrakcyjnych wzorów i modeli obuwia medycznego oraz profesjonalnej odzieży medycznej, a także ciekawych gadżetów, które świetnie nadadzą się na prezent świąteczny. Sprawdź naszą ofertę i nie przegap promocji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium