Hit mody lekarskiej - trampki medyczne - nowość od dr Cichobiega
46.jpg

Nie tylko trepy i klapki. Przebojem na sale operacyjne i szpitalne korytarze wkroczyły właśnie trampki medyczne. Wygodne, praktyczne, świetnie zaprojektowane a do tego niezniszczalne. Ty też musisz je mieć!

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt: SNEAKER'ZZ. To trampki medyczne przeznaczone dla kobiet. Trampki medyczne wyprodukowane są ze specjalnego tworzywa, dzięki czemu są lekkie, ładne i bardzo łatwe w czyszczeniu. Kuszą nie tylko modnym designem, kolorami, ale także faktem, że trampki medyczne można spersonalizować tak, jak popularne Crocsy - poprzez dodanie przypinek, które również dostępne są w naszym sklepie.

Piękne i praktyczne obuwie medyczne

Dla kogo przeznaczone są trampki medyczne SNEAKER'ZZ? Dla wszystkich pań, które potrzebują obuwia roboczego, które jest lekkie, ładne i praktyczne oraz łatwe w czyszczeniu: pielęgniarki, asystentki pielęgniarskie, pracownice żłobków i domów opieki czy laboratoriów.

Te buty medyczne z tworzywa z zamkniętymi czubkami są odporne na wodę i bardzo wytrzymałe. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi nadają się nie tylko do pracy, ale także na plażę czy spacer. Zastosowane tworzywo – pianka EVA oraz specjalnie zaprojektowana konstrukcja podeszwy zapobiegają poślizgom. Buty są ultra lekkie i bardzo trwałe, a dzięki otworkom na powierzchni buta zapewniają optymalną wentylację.

Zalety pianki EVA

Ethylene-Vinyl-Acetate, czyli w skrócie EVA to rewolucyjny materiał, który stosowany jest w obuwiu już od kilkudziesięciu lat. Wcześniej jednak głównie w podeszwach obuwia sportowego. Dopiero w ostatnich latach zdecydowano się na wykonanie obuwia w całości z pianki EVA. Materiał ten jest nieustannie udoskonalany, aby zyskać jeszcze większą elastyczność i trwałość. Buty z pianki EVA, można w całości zanurzyć w wodzie i umyć, a po chwili będą suche. Odporność materiału powoduje, że nawet po długim użytkowaniu but nie odkształca się i zachowuje sprężystość. To z kolei gwarantuje niezwykłą wygodę trampek medycznych. Niwelują one zmęczenie stóp, a dodatkowo są mają świetną termoizolację – nie zmarzniesz w nich.

Trampki medyczne to obuwie robocze z certyfikatem CE, kategoria 1. Oznakowanie oznacza, że spełnia on zasadnicze wymagania Dyrektywy Europejskiej 89/686/EWG dotyczącej środków ochrony indywidualnej: bezpieczeństwo, komfort, solidność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium