Gadżety dla lekarzy i pracowników zawodów medycznych
42.jpg

Lekarz, fizjoterapeuta, pielęgniarka czy laborantka – też człowiek! I jak wielu ludzi łączą pracę ze swoją pasją. Dlatego uwielbiają zabawne gadżety związane ze swoją pracą.

Kto nie lubi zawodowych gadżetów? To wspaniały sposób, aby umilić sobie codzienną pracę. Posiadanie gadżetów związanych z wykonywanym zawodem świadczy nie tylko o pasji, ale także o dystansie do siebie i poczuciu humoru. Wpływa więc nie tylko na samopoczucie, ale też na wizerunek.

Jakie gadżety dla lekarzy i innych zawodów medycznych?

Brelok z nerką, sympatycznym ząbkiem, a może krwinką? Znajdą się też słodkie płucka i nieco przerażające płuca palacza. Takie urocze gadżety ma w swojej ofercie Dr Cichobieg. Urocze i praktyczne, idealne do kluczy służbowych, prywatnych, kart wejściowych, pen drive’ów i innych niezbędnych drobiazgów, które lubią się gubić.

Ale to nie wszystko! Innym gadżetem, który warto podarować lekarzowi może być notatnik. W ofercie Dr Cichobiega znajdziemy nie tylko notesy dla zawodów medycznych, ale także notes „Nie zadzieraj z fryzjerem”. Akurat fryzjerzy notują bardzo wiele wizyt, preferencje klientów, telefony, kontakty. Dla dentystów natomiast Cichobieg ma notesik „Wróżka zębuszka”. Studenci medycyny zachwycą się studenckim planerem medycznym, który jest dostosowany idealnie do ich wymagającego planu zajęć. Planery stworzono wersjach kolorystycznych dla pań i dla panów. W ofercie jest także uroczy zegarek medyczny.

Co pasjonaci noszą do medycznego obuwia ochronnego? Oczywiście tematyczne, medyczne skarpety. Znajdziemy modele w ząbki, strzykawki, tabletki, karetki, a nawet takie z… jajnikami! Niejeden ginekolog położnik będzie zachwycony.

Kolejnym gadżetem ważnym polecenia, bardzo praktycznym i pomysłowym jest etui na długopisy, które umieszcza się w kieszonce bluzy medycznej na piersi. Ułatwia dostęp do długopisu, zapobiega ubrudzeniu odzieży medycznej.

Narzędziem pracy, które może być piękne i atrakcyjne jak gadżet jest stetoskop. Wybór modeli i kolorów może przyprawić o zawrót głowy. Parametry techniczne urządzeń to jedna kwestia, ale wygląd i przyjemność obsługiwania to druga równie ważna rzecz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium