Dr Cichobieg w "Pytaniu na śniadanie" - nasz debiut w telewizji
Dr Cichobieg w "Pytaniu na śniadanie" - nasz debiut w telewizji

Marka Dr Cichobieg i jej właścicielka Maria Czekaj zadebiutowały w telewizji. Wystąpiły w programie Telewizji Polskiej "Pytanie na śniadanie".

Jest nam bardzo miło, że nasze wzory spotykają się z tak pozytywnym odbiorem. Mieliśmy okazję pokazać przede wszystkim nasze unikalne i oryginalne obuwie medyczne, które urzeka designem i oryginalnością.

Obuwie medyczne dr Cichobieg zapewnia wyjątkowy komfort przez cały dzień pracy. Wszystko za sprawą skórzanej, profilowanej wkładki. Dzięki paskowi na piętę Cichobiegi doskonale trzymają się stopy podczas chodzenia. Kolorowe obuwie medyczne to oryginalny element stroju, który sprawdzi się nie tylko w szpitalu czy gabinecie, ale także w salonie fryzjerskim, spa, przedszkolu czy gabinecie weterynaryjnym.

Cieszymy się, że była okazja, by pokazać, że profesjonalna odzież medyczna nie musi być nuda i że wizerunek lekarza nie traci, jeśli doda się do niego trochę koloru. W końcu pobyt w szpitalu, badania czy nawet rutynowa wizyta to stres. A kolorowy, pozytywnie kojarzący się strój wzbudza zaufanie i poprawia humor.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium