Dlaczego warto nosić odzież medyczną w usługach branży "beauty"
24.jpg

Salon fryzjerski, salon manicure, spa, gabinet masażysty, kosmetologa – to wszystko miejsca, do których przychodzi się zadbać o swoje zdrowie lub urodę. 

Wprowadzenia w tego typu usługach medycznej odzieży ochronnej dla pracowników ma same plusy – sprawdźmy jakie.

Higiena - odzież medyczna ją zapewni

  Ubranie służbowe, które można wyprać w wysokiej temperaturze, i które jest noszone tylko w miejscu pracy, to najbardziej higieniczna opcja. Najlepiej, aby ochronna odzież medyczna była prana wspólnie w miejscu pracy z użyciem odkażających detergentów w możliwie najwyższej temperaturze. Osoby pracujące we wszystkich usługach związanych ze zdrowiem i urodą mają kontakt z ciałem pacjentów i klientów. Opiłki paznokci, włosy, fragmenty naskórka – niestety to wszystko może znaleźć się na ochronnej odzieży medycznej.

  Względy praktyczne - odzież ochronna 

  Ochronna odzież medyczna w usługach związanych ze zdrowiem i urodą to również bardzo praktyczne rozwiązanie. Nikt nie musi martwić się o to, w co się ubrać do pracy. To "mundurek”: wygodny, przewiewny i nie krępujący ruchów. Zaprojektowany właśnie po to, by dobrze się w nim pracowało. Przemyślane rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały gwarantują wytrzymałość i trwałość. Materiał, z którego wykonana jest ochronna odzież medyczna może być prany często, nie gniecie się i nie jest podatny na trwałe plamy.

  Odzież medyczna a wizerunek

   Ochronna odzież medyczna daje możliwość ujednolicenia firmowego wizerunku – zakup tych samych modeli dla wszystkich pracowników da świetny efekt wizerunkowy. Spójny wygląd zespołu daje wrażenie profesjonalizmu. Do tego powoduje, że pracownicy są lepiej zintegrowani – mają poczucie wspólnej misji.

   Estetyka odzieży ochronnej

   Odzież ochronna zaprojektowana dla kobiet to rozwiązanie idealne. Podkreśla kobiecą figurę, ale nie odsłania zbyt wiele. Nie pozostawia pracownicom zbyt wielkiej pokusy, by pokazać coś więcej, a jednocześnie wygląda pięknie i kobieco. Dziś projekty odzieży ochronnej dla kobiet to małe dzieła sztuki, które niejedna z pań z chęcią nosiłaby także poza pracą.

   Psychologia

    Klient lub pacjent widzą obsługę w profesjonalnej odzieży medycznej ma poczucie, że zajmuje się nim profesjonalista. Odzież medyczna daje autorytet i sprawia pozytywne wrażenie. Buduje tez lekki dystans, który przy tak dyskretnych usługach jest istotny. Pracownik przebierając się w służbowy „mundurek” również zmienia się w profesjonalistę, jego nastrój staje się zadaniowy. Człowiek wchodzi w rolę, jaką przypisuje mu strój.

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper Premium